2.A posmā 3D Printeri Liels, Viegli Vadītāja valdes v1.2 A4988 stepper motors valdes vadītāja

2.A posmā 3D Printeri Liels, Viegli Vadītāja valdes v1.2 A4988 stepper motors valdes vadītāja

2.A posmā 3D Printeri Liels, Viegli Vadītāja valdes v1.2 A4988 stepper motors valdes vadītāja

  • Kategorija: Video Spēles
  • Preces Kods : e1053
  • Pieejamība : Pieejams
  • €2.60


Big Easy Vadītāja, designed by Brian Schmalz, ir stepper motor vadītāja kuģa, bi-polar stepper motors līdz 2A/fāzē.Tā ir balstīta uz Allegro A4988 stepper vadītāja čipu.Tā ir nākamā versija populārās Viegli Vadītāja kuģa.

Katru BigEasyDriver var vadīt līdz aptuveni 2A vienu posmu bi-polar stepper motor.Tas ir helikopters microstepping transportlīdzekļa vadītājam, kas noklusējumus līdz 16 solis microstepping režīmā.To var veikt ne motoru piedziņas sprieguma ap 35V, un ietver borta 5V/3.3 V regulu, lai tikai viens piedāvājums ir nepieciešams.Lai gan šajā valdē vajadzētu būt iespējai, lai palaistu vairumā bez aktīvas dzeses, a heatsink ir ieteicams slodzēm, kas tuvojas 2A/fāzē.Jūs varat atrast ieteicams heatsink saistītajiem objektiem zemāk.

Piezīme: bultiņu indikatori par pašreizējo regulēšanas potenciometrs ir atpakaļ.Paturiet to prātā, ja jūs esat pielāgojot spēkā esošos ierobežojumus.

Piezīme: Šis produkts ir sadarbība ar Brian Schmalz.Daļu no katras pārdošanas iet atpakaļ uz produktu atbalsta un nepārtrauktu attīstību.

Funkcijas:

Bi-polar Microstepping Vadītāja

2A/Fāzes Maks.

Max Motora piedziņu Spriegums: 35V

Borta 5V/3.3 V Regulas

Video Demonstrācija:

Paketē Iekļauts:

1GB x Big EasyDriver valdes v1.2 disku stepper motor viegli vadītāja

Tagi: nobeiguma 3d printeri, 3d drukas printeri, augt gaismas mover, stepper vadītāja spēcīgu, onta 3d printeri, viegli vadītāja stepper, lāzera gaismu, skaņas pārvietot, vadītājs viegli, iobit, draivera atjauninājums.


  • Zīmola Nosaukums: SHANGSIMOUDLECX
  • Saderīgs Marku/Modeli: NAV

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good