DY18 Automobiļu Ķēžu Testeri Zondes Diagnostikas Rīks 12V 24V Strāvas un Sprieguma Integrētās Enerģijas Skeneris

DY18 Automobiļu Ķēžu Testeri Zondes Diagnostikas Rīks 12V 24V Strāvas un Sprieguma Integrētās Enerģijas Skeneris

DY18 Automobiļu Ķēžu Testeri Zondes Diagnostikas Rīks 12V 24V Strāvas un Sprieguma Integrētās Enerģijas Skeneris

  • Kategorija: labākais
  • Preces Kods : e270
  • Pieejamība : Pieejams
  • €12.64


DUOYI DY18?6?7 Automašīnas Elektrisko Ķēžu Testeri Īso un Open Circuit Finder Barošanas Zondes Automobiļu Electrial Sistēmas, Diagnostikas Darbarīki, 6-24V DC vienības ir labākais elektriskie testeri samazināt diagnostikas laiku, automobiļu elektriskās sistēmas .Tās ilgi kabeli, padara jūsu testēšana viegli.Pēc vienkāršu hook-up vienības transportlīdzekļa akumulatoru, automobiļu tehniķis var veikt pozitīvu vai negatīvu akumulatora strāvas tip ar šūpošanas barošanas slēdzi uz priekšu vai atpakaļ.Ierīce ir īsslēguma aizsardzības un var pārbaudīt sliktiem zemes kontaktiem uzreiz.Tas ļauj jums izsekot un atrast īssavienojuma.To var pārbaudīt nepārtrauktības ar palīdzību no tās autonoma zemes svinu.Tas ir visaptverošs 6-24V DC testa komplektu.

LĪDZEKLIS IZCEĻ DY18 ROKASGRĀMATA DIAGRAMMA Programmas: 1. Tests nepārtrauktību 2. Tests polaritātes sprieguma 3. Pārbaudiet slēdži, releji un on-off diodes, drošinātāji un shēmas 4. Tests polaritāte elektriskie vadi un sveces 5. Izsekot un atrast īssavienojuma 6. Tests slikti zemes kontakti

Specifikācija:

Darbības spriegums: 6-24V DC

Kabeļa garums: apmēram 4m

Aizsardzība pret pārslodzi: 8A (Kad strāva pārsniedz 8A, šis postenis tiks atvienojiet strāvas automātiski.)

Svars: aptuveni 200g

Darīt un nedarīt:

1. Nelietojiet preci ap sprādzienbīstamu gāzu, tvaiku vai putekļu.Kad barošanas slēdzis ir nospiests (vai rocked), akumulatora strāva ir veikta tieši padoms, kas var radīt dzirksteles, sazinoties ar zemi vai noteiktu

shēmas.

2. Vienības nelietot ar 110/220V māja pašreizējā, tas ir tikai izmantot DC 6~24V sistēmām.

3. Nelietojiet uz MAIŅSTRĀVAS spriegumu.

4. Pēc tam, kad esat apdares pārbaudot transportlīdzekli, pareizi atjaunot savienojumu-s, kas jūs atvienots.

5. Vienmēr sekojiet instrukcijām un procedūrām, kas norādīts transportlīdzekļa apkopes rokasgrāmatu, pirms mēģināt atvienot daļu vai apakšsistēmu elektriskās ķēdes.

6. Nekad nepieskarieties jebkuru bīstamu transportlīdzekļa daļa ar savu roku, drošības.Neaiztieciet jebkuru dzīvu diriģents ar rokas vai ādas.

7. Nelietojiet to, ja tas ir bojāts.

8. Daži elementi transportlīdzekļa darbs pie zema sprieguma, tie nevar izturēt spriegumu sabiedroto ar objektu.Lai izvairītos no bojājumiem, šo sastāvdaļu, neizmantojiet šo preci piemērot spriegumu, kas tieši vai netieši.

9. Pirms braukšanas, lūdzu, vienmēr pārliecinieties, ka transportlīdzeklis ir drošs un uzticams.

10. Neizmantojiet šo preci braucot.

PRODUKTA DETALIZĀCIJAS PREZENTĀCIJA PRODUKTA SPECIFIKĀCIJU Paketes Saraksts: 1x Ķēžu testeri 1x Lietotāja rokasgrāmata (angļu valodā)

Tagi: foxwell gadījumā, ic testeri, portatīvo integrālā shēma ic testeri, skatīties foxwell, barošanas zondi ar testeri, auto ķēdes zonde, corsair barošanas testeris, oscilloscop zonde, augstas frekvences zondes, motociklu skenēšanas rīks.


  • Zīmola Nosaukums: TANTESTO
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good